Adventure Quest World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Birbirimizi Anında YaRdım

YazarMesaj
»»»»®®®ÅŁРĬ®®®««««78
Süper Moderatör
Süper Moderatör
»»»»®®®ÅŁРĬ®®®««««78

Rep Gücü : 266

Birbirimizi Anında YaRdım Empty
MesajKonu: Birbirimizi Anında YaRdım   Birbirimizi Anında YaRdım EmptyCuma Haz. 11, 2010 4:08 pm

Arkadaşlar öncelikle benim adım Alpay herkez biliyor bu sitemiz yeni kuruldu.Ve farkındaysanız kısa gün içinde çok çabuk gelişiyoruz aqw de oynuyan türklerin az oLduğu için oyunda daha çok yabancı kişilerle karşılaşıyoruz.Bazılarımız ingilizce yi pek iyi bilmiyorlar bende çok iyi bilmiyorum görevleri anlıyamıyoruz bizden ne istediğinide işte ozaman oyun keşke türkçe oLsa diyoruz fakat değiL ama bir başka şansımız daha var türkler birbirine hep zamanında yaRdım ederse eminimki bu oyunu yeni gelenlere ve yüksek seviyelere zevk vereceğimizi umut ediyorum.Oyun içinde sıkıntılarımızı azaltmak eğer kendimiz keyif alıyorsak başka türk kardeşlerimize abilerimizede aldırmalıyız bu yüzden herkez bu sitede ellerinden geleni yapıyorlar ben bir şey soruyorum saolsun moderatorler saRp abimiz yani[ADMIN]'imiz en başta bize oyunda zevk verdirmeye çalışan insanların başında geliyor o yüzden herkez derdini burada anlatsınki bizde elimizden gelen desteği yapmaya çaLışalım bakın istereseniz isteyin ben size kendi çarımıda verelim yeter ki hepimiz şu oyundan zevk alalım zamanımızı bilgisayarda tüketiryorsak boşa tüketmiyelimki eğlenelim bende oyüzden böyle bir konu açtım eğer arkadaşlarımız saçma görüyorsa sarp abicim silebilirsin konuyu. Herkeze Hayatında Başarılar diLeRim İnşallah herşey dilediğiniz, istediğiniz gibi oLur SaygıLaRımLa...

Birbirimizi Anında YaRdım
1 sayfadaki 1 sayfası